Nagrody i certyfikaty

Od 2004 roku w PZN Sp. z o.o. możemy poszczycić się certyfikatem ISO. W 2016 dostosowaliśmy nasz system jakości do normy ISO 9001:2015.  Usługi realizujemy więc zgodnie z wypracowanymi procedurami Systemu Zarządzania Jakością ISO.

PZN posiada koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-0039/00 na świadczenie usług ochrony mienia w formie zabezpieczenia technicznego na terenie całego kraju.

Zostaliśmy uhonorowani przez Polski Klub Biznesu nagrodą polskiego biznesu „Firma roku 2003″ za wdrożenie i stosowanie nowoczesnej technologii zarządzania nieruchomościami.

W rankingu „Book of Lists 2009″ organizowanym przez Warsaw Business Journal zajęliśmy trzecie miejsce wśród firm zarządzających nieruchomościami. Pozycję tę utrzymaliśmy również w następnym roku, co potwierdza „Book of Lists 2010″.

Stały, dynamiczny rozwój PZN sp. z o.o. został wielokrotnie doceniony przez „Puls Biznesu” tytułem „Gazela Biznesu ”, w latach 2007-2009 i 2012-2013 przyznawanym przez redakcję tego dziennika.

Zdobyliśmy tytuł Solidny Pracodawca 2008 przyznawany przez Grupę Media Partner, wydawcę „Przeglądu Gospodarczego”, dodatku do „Gazety Prawnej” oraz „Rzeczy o biznesie”, dodatku do „Rzeczpospolitej”.

W roku 2010, a potem w 2012 miesięcznik Forbes przyznał firmie wyróżnienie w konkursie Diamenty Forbesa dla firm, które w ciągu ostatnich trzech lat dynamicznie zwiększały swoją wartość.

W 2016 roku otrzymaliśmy nagrodę specjalną programu „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki” – Diament Polskiej Jakości w Zarządzaniu Nieruchomościami.  Nagroda przyznawana jest przedsiębiorcom, którzy prowadzą działalność w oparciu o najwyższe standardy jakości oraz zwiększają konkurencyjność firmy poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.