2024-04-03

Andrzej Zalega i Krystyna Helińska na Gali "Etyczna Firma" Pulsu Biznesu

W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, Andrzej Zalega, Prezes Zarządu oraz Krystyna Helińska, Doradca Zarządu gościli na Gali "Etyczna Firma”, organizowanej przez Puls Biznesu.

PZN Sp. z o.o. jest laureatem nagrody "Etyczna Firma" otrzymanej w 2021 roku, dlatego wiemy, jak wielki jest to zaszczyt, ale również zobowiązanie do działania na rzecz etyki w biznesie.

Każdego roku bierzemy udział w tym prestiżowym Konkursie, traktując go jako znakomity pretekst do regularnego audytu obszarów z tym związanych.

Wierzymy, że ciągłe dążenie do doskonałości w praktykach biznesowych jest kluczowe dla budowania zaufania i szacunku wśród naszych Klientów, Partnerów i Pracowników, a możliwość rywalizacji z największymi korporacjami z różnych sektorów, w tym m.in.: z sektora finansowego, medycznego, spożywczego, to wyróżnienie i powód do dumy.

Jeszcze raz gratulujemy Laureatom tegorocznej edycji Konkursu: ArcelorMittal Poland, Lidl Polska, Zakłady Farmaceutyczne Polpharma, AstraZeneca Pharma Poland, LOTTE Wedel, Robert Bosch, PZU Życie, BNP Paribas Bank Polska, Santander Bank Polska, Żabka Polska, CANPACK, Ferrero Polska, MSD Polska, Citi Handlowy.

Cieszymy się, że będziemy wspólnie kontynuować misję dbania o etyczną praktykę biznesową w kolejnych odsłonach tego jakże ważnego konkursu.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tej wspaniałej Gali!

Do zobaczenia wkrótce!

Aktualności

Życzenia Wielkanocne od PZN

CZYTAJ

Komentarz Krystyny Helińskiej w najnowszym wydaniu magazynu Obiekty

CZYTAJ

Sukces w dbałości o jakość: PZN ponownie przedłuża certyfikat ISO 9001

CZYTAJ

Nowy Rok, Nowy Klient i Nowe Wyzwania

CZYTAJ

PZN sponsorem świątecznej gali "Gwiazdka z Fantazją"

CZYTAJ

Życzenia świąteczne od Zespołu PZN sp. z o.o.

CZYTAJ