SPOŁECZNA
ODPOWIEDZIALNOŚĆ
BIZNESU

Działalność społeczna jest wpisana w tradycję naszej firmy od samego początku jej istnienia. Wysoko cenimy wartości takie jak empatia, solidarność czy równość szans - są one dla nas tak samo istotne, jak wiarygodność biznesowa oraz postępowanie według kodeksu etycznego.

Chętnie angażujemy się w nieodpłatne inicjatywy, wspierając wydarzenia organizowane przez organizacje pożytku publicznego, przedsiębiorstwa społeczne oraz placówki oświatowe. W ostatnich latach wspieramy finansowo klubokawiarnię “Życie jest fajne”, sponsorujemy Wieczór Marzeń w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym dla podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja oraz fundujemy nagrody wszystkim uczestnikom Festiwalu Tanecznego dla Przedszkolaków “Tańczyć każdy może”, który jest organizowany corocznie w podwarszawskiej Górze Kalwarii.

Włączamy się w inicjatywy pomocowe, które zgłaszają nam nasi Pracownicy. Wspieramy przy tym nie tylko finansowo wspomniane akcje, ale również promujemy wśród naszego zespołu postawę prospołeczną. Co roku tradycyjnie organizujemy wśród naszego ogólnopolskiego zespołu bożonarodzeniową zbiórkę charytatywną. Cel wybierany jest przez zespół w drodze głosowania, np. wsparcie organizacji non-profit oraz pomoc osobom z niepełnosprawnościami w drodze do zdrowia i poprawie jakości ich życia.

Postawa prozdrowotna jest dla nas bardzo ważna, dlatego promujemy wśród naszych pracowników zdrowy tryb życia poprzez zachęcanie do uprawiania sportu i szkolenia promujące badania profilaktyczne oraz zdrową dietę każdego dnia. A wszystko to w imię budowania społeczności aktywnych i zdrowych ludzi.

Świadczenie usług na wysokim poziomie wymaga wiedzy i profesjonalizmu. W technikach i szkołach branżowych tysiące młodych ludzi kształcą się do przyszłej pracy technicznej. Niestety istnieje duży problem z przełożeniem wiedzy teoretycznej na praktyczną. Zajęcia z zakresu nauki zawodu odbywają się w zamkniętych pracowniach, z dala od realnego świata. Dlatego nasza firma współpracuje ze szkołami technicznymi, organizując praktyki pod okiem doświadczonych specjalistów PZN, a najzdolniejszym absolwentom oferuje stałą współpracę.

5 200

obsługiwanych obiektów

12 000

zleceń serwisowych miesięcznie

1,5 mln

m2 powierzchni, o którą się troszczymy

1 000

specjalistów różnych branż

24 000

urządzeń HVAC
pod naszą opieką
 • Działamy na rynku
  od 1996 r.
 • 100%
  polska firma
 • Kapitał zakładowy
  2 556 000 PLN
 • Działamy według
  ISO 9001
 • Polisa ubezpieczeniowa
  10 000 000 PLN
 • Centrala w Warszawie
  i biura regionalne.