sekretariat@pzn.com.pl
+48 22 220 99 90
2023-02-08

PZN Diamentem Forbesa 2023!

W tegorocznej 15. edycji Diamentów Forbesa, wśród prestiżowego grona laureatów, znalazł się PZN, który od 27 lat wyznacza trendy w zarządzaniu i kompleksowym utrzymaniu nieruchomości.

Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii średnich firm o przychodach ze sprzedaży od 50 mln zł do 250 mln zł.

Warto wspomnieć, że największym “zagłębiem” Diamentów okazało się województwo mazowieckie. Firmy z tego regionu stanowią ponad 1/5 całej listy i to właśnie w tej części Polski zaszczytnie pozycjonuje się PZN.

Tytuł Diament Forbesa 2023 to potwierdzenie, że zaplanowana i skutecznie wdrożona strategia przyniosła zamierzone efekty rozwoju firmy. Pomimo trudnych i burzliwych minionych lat udało nam się rozwinąć sprzedaż i zanotować wzrost biznesu. Jakość oferowanych przez nas usług znalazła swoje odzwierciedlenie w wartości i rozpoznawalności marki na rynku. Dzięki temu zajęliśmy miejsce wśród najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Jak powiedział redaktor naczelny polskiej edycji miesięcznika „Forbes” – Paweł Zielewski: „Tytuł Diamentu Forbesa to potwierdzenie Waszej wiarygodności, ale i swoista odpowiedzialność.”

My tę odpowiedzialność rozumiemy i przyjmujemy, gwarantując jednocześnie najwyższy poziom świadczonych przez nas usług w Facility Management, Property Management i wykonywanych operatach, raportach oraz analizach rynku Real Estate.

“Jestem dumny z tego wyjątkowego wyróżnienia! Ogromne podziękowania kieruję w stronę wszystkich pracowników PZN, dzięki którym możemy świętować nasz wielki sukces” - skomentował Andrzej Zalega Prezes Zarządu PZN Sp. z o.o.


* Diamenty Forbes to doroczny ranking przedsiębiorców przygotowywany przez redakcję magazynu Forbes, wspólnie z wywiadownią gospodarczą Dun & Bradstreet. Jego celem jest zidentyfikowanie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w danym regionie, które w ostatnich latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Ranking zbudowany jest w oparciu o tzw. metodę szwajcarską łączącą w sobie metodę majątkową i dochodową.

„Diamentowa lista” składa się z najszybciej rozwijających się firm w Polsce, które jednocześnie utrzymują wysokie oceny wiarygodności i rzetelności. Znalazły się w nim firmy:

  • z najlepszymi wskaźnikami rentowności,
  • wysoką płynnością bieżącą,
  • nie zalegające z płatnościami,
  • wykazujące się dodatnim wynikiem finansowym,
  • oraz wartością kapitałów własnych.

Aktualności

Andrzej Zalega otrzymuje Absolutorium na Walnym Zebraniu Delegatów 2024

CZYTAJ

PZN partnerem konferencji Obiekty Navigator

CZYTAJ

Krystyna Helińska uczestniczką panelu dyskusyjnego podczas konferencji Obiekty Navigator

CZYTAJ

Andrzej Zalega i Krystyna Helińska na Gali "Etyczna Firma" Pulsu Biznesu

CZYTAJ

Życzenia Wielkanocne od PZN

CZYTAJ

Komentarz Krystyny Helińskiej w najnowszym wydaniu magazynu Obiekty

CZYTAJ