2023-02-08

PZN Diamentem Forbesa 2023!

W tegorocznej 15. edycji Diamentów Forbesa, wśród prestiżowego grona laureatów, znalazł się PZN, który od 27 lat wyznacza trendy w zarządzaniu i kompleksowym utrzymaniu nieruchomości.

Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii średnich firm o przychodach ze sprzedaży od 50 mln zł do 250 mln zł.

Warto wspomnieć, że największym “zagłębiem” Diamentów okazało się województwo mazowieckie. Firmy z tego regionu stanowią ponad 1/5 całej listy i to właśnie w tej części Polski zaszczytnie pozycjonuje się PZN.

Tytuł Diament Forbesa 2023 to potwierdzenie, że zaplanowana i skutecznie wdrożona strategia przyniosła zamierzone efekty rozwoju firmy. Pomimo trudnych i burzliwych minionych lat udało nam się rozwinąć sprzedaż i zanotować wzrost biznesu. Jakość oferowanych przez nas usług znalazła swoje odzwierciedlenie w wartości i rozpoznawalności marki na rynku. Dzięki temu zajęliśmy miejsce wśród najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Jak powiedział redaktor naczelny polskiej edycji miesięcznika „Forbes” – Paweł Zielewski: „Tytuł Diamentu Forbesa to potwierdzenie Waszej wiarygodności, ale i swoista odpowiedzialność.”

My tę odpowiedzialność rozumiemy i przyjmujemy, gwarantując jednocześnie najwyższy poziom świadczonych przez nas usług w Facility Management, Property Management i wykonywanych operatach, raportach oraz analizach rynku Real Estate.

“Jestem dumny z tego wyjątkowego wyróżnienia! Ogromne podziękowania kieruję w stronę wszystkich pracowników PZN, dzięki którym możemy świętować nasz wielki sukces” - skomentował Andrzej Zalega Prezes Zarządu PZN Sp. z o.o.


* Diamenty Forbes to doroczny ranking przedsiębiorców przygotowywany przez redakcję magazynu Forbes, wspólnie z wywiadownią gospodarczą Dun & Bradstreet. Jego celem jest zidentyfikowanie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w danym regionie, które w ostatnich latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Ranking zbudowany jest w oparciu o tzw. metodę szwajcarską łączącą w sobie metodę majątkową i dochodową.

„Diamentowa lista” składa się z najszybciej rozwijających się firm w Polsce, które jednocześnie utrzymują wysokie oceny wiarygodności i rzetelności. Znalazły się w nim firmy:

  • z najlepszymi wskaźnikami rentowności,
  • wysoką płynnością bieżącą,
  • nie zalegające z płatnościami,
  • wykazujące się dodatnim wynikiem finansowym,
  • oraz wartością kapitałów własnych.

Aktualności

Andrzej Zalega i Krystyna Helińska na Gali "Etyczna Firma" Pulsu Biznesu

CZYTAJ

Życzenia Wielkanocne od PZN

CZYTAJ

Komentarz Krystyny Helińskiej w najnowszym wydaniu magazynu Obiekty

CZYTAJ

Sukces w dbałości o jakość: PZN ponownie przedłuża certyfikat ISO 9001

CZYTAJ

Nowy Rok, Nowy Klient i Nowe Wyzwania

CZYTAJ

PZN sponsorem świątecznej gali "Gwiazdka z Fantazją"

CZYTAJ