sekretariat@pzn.com.pl
+48 22 220 99 90

System IT – integracja
wszystkich działań
Facility Management

Na co dzień potrzeby Klientów i naszych Pracowników wspiera technologia: system zarządzania zleceniami Syriusz, który został stworzony w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.

ZAloguj się do systemu

Syriusz umożliwia:

zgłaszanie zleceń

kontrolowanie czasu realizacji

podgląd statusów realizacji zleceń

podgląd skanów dokumentów

rozliczanie usług

generowanie raportów

Jesteśmy w stanie połączyć nasz system Syriusz z systemami naszych klientów.

Mamy doświadczenie w integracji systemów z największymi firmami w Polsce, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz gwarantowany umową poziom usług SLA.

System informatyczny Syriusz PZN powstał na bazie wieloletnich doświadczeń, jakie zdobyliśmy w zakresie technicznego utrzymania placówek naszych Klientów na terenie całej Polski. Jest to narzędzie, które wspomaga zarządzanie zleceniami w rozproszonej strukturze nieruchomości.

Wiemy, jak różne mogą być modele biznesowe i sposoby działania naszych Klientów. Dlatego też stawiamy na dzielenie się z Państwem wiedzą i dobrymi praktykami, które wypracowaliśmy przez lata i ciągle je udoskonalamy. Niezwykle istotne jest dostosowanie środowiska systemu do specyfiki danego Klienta, dzięki czemu każdy z Państwa może działać w swoim spersonalizowanym obszarze.

Syriusz ułatwia codzienną pracę związaną ze składaniem zamówień, planowaniem i koordynacją działań, kontrolowaniem statusu prac oraz terminowości wykonania zleceń. Jest również miejscem, w którym planujemy realizację prac harmonogramowych takich jak przeglądy czy kontrole obligatoryjne.

Prowadzimy transparentną współpracę z naszymi Klientami, zapewniając Państwu w dowolnym momencie dostęp do wszelkich dokumentów związanych z wykonaniem danej usługi. Wartością dodaną jest zestaw raportów i analiz, które możecie Państwo wygenerować w dowolnym czasie dla całego portfela nieruchomości lub jego części. Z pewnością raporty te ułatwią Państwu zarządzanie Waszymi budżetami.

Dajemy możliwość integracji Syriusza z Państwa systemami IT. Dzięki takiemu rozwiązaniu gwarantujemy pełną automatyzację procesu obsługi, z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa przesyłania danych.

Realizując tysiące zleceń, nie bylibyśmy w stanie robić tego dobrze bez wsparcia technologicznego. Dlatego też, zaczynając od serwisanta i technika, przez opiekuna kontraktu, po całą kadrę zarządzającą, w PZN Facility Management wszyscy korzystamy z narzędzi informatycznych, aby jakość świadczonych usług była na najwyższym poziomie. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę z naszymi Klientami. Dlatego wdrażamy na bieżąco wszelkie ulepszenia, które wynikają zarówno ze zgłaszanych przez Państwa potrzeb, jak i aktualnych trendów rynkowych.

ZAloguj się do systemu

5 200

obsługiwanych obiektów

12 000

zleceń serwisowych miesięcznie

1,5 mln

m2 powierzchni, o którą się troszczymy

1 000

specjalistów różnych branż

24 000

urządzeń HVAC
pod naszą opieką
 • Działamy na rynku
  od 1996 r.
 • 100%
  polska firma
 • Kapitał zakładowy
  2 556 000 PLN
 • Działamy według
  ISO 9001
 • Polisa ubezpieczeniowa
  10 000 000 PLN
 • Centrala w Warszawie
  i biura regionalne.