2020-11-20

Andrzej Zalega mówcą na konferencji Magazynu „Obiekty”

Zapraszamy na konferencję "Wsparcie Klienta podczas pandemii" oraz na panel dyskusyjny "FM a kryzysowe działania podczas pandemii COVID 19. Najemcy i zamawiający w obliczu zmian", w którym jednym z panelistów będzie Prezes Zarządu PZN Sp. z o.o. Andrzej Zalega.

Oto zapowiedź konferencji ze strony magazynu obiekty.org:

Pandemia (COVID-19) wyraźniej niż zwykle ukazała, jak istotną rolę wżyciu każdej organizacji odgrywa sprawny dział nieruchomości, FM i administracji. Zapraszamy na pierwsze branżowe wydarzenie podsumowujące pierwsze 10 miesięcy pandemii. Konferencja odbywa się pod patronatem Polskiej Rady Facility Management, której przedstawiciele - firmy członkowskie, zarówno dostawcy usług jak i strona zamawiająca, będą rozmawiali na temat doświadczeń, jakie wynieśli po tym trudnym okresie. W dyskusji wezmą udział przedstawiciele najemców zarządzających portfelami nieruchomości oraz uznani dostawcy, którzy omówią sytuację z perspektywy lokalnej, krajowej i globalnej. 

Wydarzenie odbywa się online, a rejestracja i udział są całkowicie bezpłatne. Zapraszamy w imieniu organizatora: https://obiekty.org/sklep/eventy/konferencja_obiekty_2020/

Aktualności

Andrzej Zalega wiceprezesem PRFM na kolejną kadencję

CZYTAJ

Jubileusz 25-lecia firmy - artykuł w Magazynie "Obiekty"

CZYTAJ

Życzenia wielkanocne od Zespołu PZN Sp. z o.o.

CZYTAJ

Poznaj markę PZN - trzy silne działy biznesowe

CZYTAJ

Życzenia bożonarodzeniowe od Zespołu PZN Sp. z o.o.

CZYTAJ

Montaż klimatyzacji dla biura Oracle w The Warsaw Hub - artykuł w Real Estate Magazine

CZYTAJ