2023-12-12

Andrzej Zalega na 16. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023

W dniach 16 - 18 listopada 2023 roku Prezes Zarządu PZN, Andrzej Zalega, wziął udział w 16. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023, czyli największej konferencji biznesowej dla przedsiębiorców rodzinnych w kraju, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych.

To niezwykłe wydarzenie zgromadziło kilkuset przedsiębiorców, menedżerów, ekspertów i przedstawicieli instytucji państwowych, tworząc przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości polskiego biznesu rodzinnego. Skala krakowskiej edycji była imponująca - ponad 200 uczestników, blisko 90 prelegentów, oraz ponad 30 partnerów.

“Dla mnie osobiście to nie tylko czas wartościowych debat, warsztatów i prelekcji, ale także wyjątkowa okazja do nawiązania relacji w rodzinnym gronie. Niezmiennie inspirujący cel Zjazdu - ukazanie znaczenia przedsiębiorczości rodzinnej w gospodarce kraju oraz podkreślenie międzynarodowych aspiracji polskiego biznesu - został doskonale wyrażony w temacie przewodnim "WYNALAZCZOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ” - skomentował Andrzej Zalega.

“Dziękuję Stowarzyszeniu za zaproszenie oraz wszystkim uczestnikom za inspirujące rozmowy i wspólną wymianę doświadczeń. To wydarzenie było dla mnie nie tylko biznesowym, ale także osobistym wzbogaceniem. Do zobaczenia za rok!”

Aktualności

Sukces w dbałości o jakość: PZN ponownie przedłuża certyfikat ISO 9001

CZYTAJ

Nowy Rok, Nowy Klient i Nowe Wyzwania

CZYTAJ

PZN sponsorem świątecznej gali "Gwiazdka z Fantazją"

CZYTAJ

Życzenia świąteczne od Zespołu PZN sp. z o.o.

CZYTAJ

Andrzej Zalega uczestnikiem Kongresu Obiekty 2023

CZYTAJ

PZN wyróżniony w Rankingu Firm Rodzinnych Forbes

CZYTAJ