2023-12-20

Andrzej Zalega uczestnikiem Kongresu Obiekty 2023

Dzięki redakcji „Obiektów” doświadczyliśmy fascynującej wymiany poglądów pomiędzy przedstawicielami świata nieruchomości. Analizowaliśmy łańcuchy wartości w obszarze facility, property i asset management, korzystając z globalnych trendów i lokalnych wyzwań jako inspiracji.

Za nami Kongres Obiekty 2023!

Dzięki 5 moderowanym blokom tematycznym mieliśmy okazję skonfrontować nasze spojrzenie z różnorodnymi perspektywami i wnioskami uczestników. Dyskusje, krytyka i komentarze programu były kluczowe dla jak najlepszego wykorzystania światowej machiny przemian do rozwoju naszych biznesów.

Jak co roku, była partnerem wydarzenia, dlatego też nie mogło zabraknąć przedstawicieli zarządu PRFM (na zdjęciu od lewej: , prezes zarządu , ,  orazz Komisji Rewizyjnej.

Dziękujemy redakcji „Obiektów” za doskonałe przygotowanie i moderację, a wszystkim uczestnikom za spotkanie i ciekawe rozmowy. Kongres Obiektów 2023 był dla nas nie tylko źródłem wiedzy, lecz także miejscem, gdzie rodziły się nowe perspektywy dla przyszłości branży nieruchomości.

Aktualności

Sukces w dbałości o jakość: PZN ponownie przedłuża certyfikat ISO 9001

CZYTAJ

Nowy Rok, Nowy Klient i Nowe Wyzwania

CZYTAJ

PZN sponsorem świątecznej gali "Gwiazdka z Fantazją"

CZYTAJ

Życzenia świąteczne od Zespołu PZN sp. z o.o.

CZYTAJ

Andrzej Zalega na 16. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023

CZYTAJ

PZN wyróżniony w Rankingu Firm Rodzinnych Forbes

CZYTAJ