sekretariat@pzn.com.pl
+48 22 220 99 90
2023-12-20

Andrzej Zalega uczestnikiem Kongresu Obiekty 2023

Dzięki redakcji „Obiektów” doświadczyliśmy fascynującej wymiany poglądów pomiędzy przedstawicielami świata nieruchomości. Analizowaliśmy łańcuchy wartości w obszarze facility, property i asset management, korzystając z globalnych trendów i lokalnych wyzwań jako inspiracji.

Za nami Kongres Obiekty 2023!

Dzięki 5 moderowanym blokom tematycznym mieliśmy okazję skonfrontować nasze spojrzenie z różnorodnymi perspektywami i wnioskami uczestników. Dyskusje, krytyka i komentarze programu były kluczowe dla jak najlepszego wykorzystania światowej machiny przemian do rozwoju naszych biznesów.

Jak co roku, była partnerem wydarzenia, dlatego też nie mogło zabraknąć przedstawicieli zarządu PRFM (na zdjęciu od lewej: , prezes zarządu , ,  orazz Komisji Rewizyjnej.

Dziękujemy redakcji „Obiektów” za doskonałe przygotowanie i moderację, a wszystkim uczestnikom za spotkanie i ciekawe rozmowy. Kongres Obiektów 2023 był dla nas nie tylko źródłem wiedzy, lecz także miejscem, gdzie rodziły się nowe perspektywy dla przyszłości branży nieruchomości.

Aktualności

Andrzej Zalega otrzymuje Absolutorium na Walnym Zebraniu Delegatów 2024

CZYTAJ

PZN partnerem konferencji Obiekty Navigator

CZYTAJ

Krystyna Helińska uczestniczką panelu dyskusyjnego podczas konferencji Obiekty Navigator

CZYTAJ

Andrzej Zalega i Krystyna Helińska na Gali "Etyczna Firma" Pulsu Biznesu

CZYTAJ

Życzenia Wielkanocne od PZN

CZYTAJ

Komentarz Krystyny Helińskiej w najnowszym wydaniu magazynu Obiekty

CZYTAJ