2021-03-01

Montaż klimatyzacji dla biura Oracle w The Warsaw Hub - artykuł w Real Estate Magazine

Najnowszy numer "Real Estate Magazine" zawiera artykuł autorstwa Dyrektora Pionu Techniki, Michała Bujarskiego. Podsumowujemy ubiegłoroczne dokonania, w tym współpracę z z Electra M&E Polska w zakresie montażu instalacji HVAC w biurowcu The Warsaw Hub. Zapraszamy do lektury.

Kamieniem milowym w rozwoju działu HVAC był moment nawiązania współpracy z Electra M&E Polska, wiodącą na rynku firmą, która realizuje projekty dla inwestorów zarówno z branży deweloperskiej, jak i przemysłowej w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji w Polsce i w Europie. Dzięki tej współpracy PZN Facility Management stał się częścią projektu i zespołu realizującego montaż systemów klimatyzacji dla poszczególnych najemców The Warsaw Hub – flagowej i wielokrotnie nagradzanej w kraju i na świecie warszawskiej inwestycji realizowanej przez Ghelamco Poland.

Cieszymy się, że od roku możemy być częścią zespołu realizującego projekt budowy The Warsaw Hub w Warszawie. Jesteśmy dumni, że tak renomowani partnerzy jak Ghelamco Poland Sp. z o.o. i Electra M&E Polska Sp. z o.o. okazali nam swoje zaufanie i powierzyli realizację części instalacji freonowej w tak zaawansowanym i prestiżowym projekcie” – mówi Michał Bujarski, Dyrektor Pionu Techniki.

Na potrzeby artykułu wypowiedział się także Rafał Frontczak, Kierownik Zespołu HVAC.

Zapraszamy do zapoznania się z bardziej obszerną relacją na łamach serwisu Real Estate Magazine: https://bit.ly/2QhPdoS.

Aktualności

Andrzej Zalega wiceprezesem PRFM na kolejną kadencję

CZYTAJ

Jubileusz 25-lecia firmy - artykuł w Magazynie "Obiekty"

CZYTAJ

Życzenia wielkanocne od Zespołu PZN Sp. z o.o.

CZYTAJ

Poznaj markę PZN - trzy silne działy biznesowe

CZYTAJ

Życzenia bożonarodzeniowe od Zespołu PZN Sp. z o.o.

CZYTAJ

Jesteśmy Partnerem IV edycji konkursu TOP WOMAN in Real Estate

CZYTAJ