2020-11-28

„Praca w branży obsługi obiektów” – premiera raportu PRFM

Branża FM zapewnia w naszym kraju ponad 630 000 miejsc pracy. Według analiz ekspertów, w tej branży pracuje obecnie więcej osób niż w budownictwie.

Facility Management ma znaczący udział w tworzeniu PKB Polski. Mamy w tym swój udział -  jesteśmy przedsiębiorstwem stowarzyszonym jako Partner Wspierający w Polskiej Radzie Facility Management (nasz Prezes Zarządu, Andrzej Zalega, pełni w PRFM funkcję Wiceprezesa Zarządu).

Krzysztof Kogut, założyciel oraz Prezes PRFM, wypowiada się w raporcie słowem wstępu:

„Branża obsługi obiektów zatrudnia więcej osób niż firmy budowlane i jest porównywalna do jednego z uznanych filarów polskiej gospodarki, jakim jest branża transportowa i magazynowa. Naszym celem jest nie tylko zdefiniowanie tego, kim jesteśmy i w jakiej działamy skali, ale przede wszystkim poinformowanie o tym, jak strategiczne i kluczowe dla przedsiębiorstw są nasze usługi.”

Raport prezentuje branżę w szerszym kontekście, definiując istotę i funkcje Facility Management. Wymieniono tam poszczególne usługi wchodzące w skład zarządzania obiektami, kładąc nacisk na zintegrowanie wszelkich tego typu prac.

Publikacja jest całkowicie darmowa – dostępna dla Was do pobrania na stronie https://www.prfm.pl/facility-management

Z przyjemnością informujemy, że na stronie 27 dokumentu możecie znaleźć wypowiedź Prezesa Zarządu Andrzeja Zalegi na temat „Facility Management ma ogromny wpływ na PKB Polski”. Serdecznie zachęcamy do lektury tego artykułu, jak i pełnej wersji raportu PRFM.

 

Aktualności

Andrzej Zalega wiceprezesem PRFM na kolejną kadencję

CZYTAJ

Jubileusz 25-lecia firmy - artykuł w Magazynie "Obiekty"

CZYTAJ

Życzenia wielkanocne od Zespołu PZN Sp. z o.o.

CZYTAJ

Poznaj markę PZN - trzy silne działy biznesowe

CZYTAJ

Życzenia bożonarodzeniowe od Zespołu PZN Sp. z o.o.

CZYTAJ

Montaż klimatyzacji dla biura Oracle w The Warsaw Hub - artykuł w Real Estate Magazine

CZYTAJ