2023-03-06

Przedłużenie certyfikatu ISO 9001

W listopadzie 2022 r przeszliśmy pozytywnie audyt recertyfikujący zgodność ze standardami ISO 9001.

Certyfikat ISO 9001 jest międzynarodowym standardem, który poświęcony jest systemowi zarządzania jakością.

Narzędzie to umożliwia każdemu przedsiębiorstwu podnoszenie poziomu jakości wytwarzanych produktów oraz świadczonych usług, poprzez ciągłe doskonalenie metod i sposobów działania. Dotyczy przede wszystkim procesów tworzących i nadzorujących produkty, a także usługi dostarczane Klientowi przez organizację.

W PZN Certyfikat ISO 9001 utrzymujemy nieprzerwanie od 2004 r. i regularnie poddajemy się audytom. Stale doskonalimy wszystkie procesy biznesowe, uważnie obserwując zmiany we współczesnej gospodarce, rosnącą świadomość i wymagania konsumentów.. Również i w tym roku pomyślnie przeszliśmy kolejną weryfikację co bezsprzecznie potwierdza wysoką jakość oferowanych przez nas usług i umiejętność dostosowywania się do wymogów Klientów.

W codziennej pracy stawiamy na wydajne systemy zarządzania zbudowane na podstawie międzynarodowych norm. Realizujemy nasze cele biznesowe poprzez zachowanie dużej orientacji na Klienta, dobrą współpracę z Partnerami (naszymi dostawcami usług i materiałów), dbając przy tym o swoich Pracowników.

Jakość to dla nas słowo klucz i wyraz troski o otoczenie firmy.

Aktualności

PZN wyróżniony w Rankingu Firm Rodzinnych Forbes

CZYTAJ

PZN sponsorem pikniku charytatywnego Wieczór Marzeń z Fantazją

CZYTAJ

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej budynków

CZYTAJ

Gala TOP WOMAN in Real Estate 2023

CZYTAJ

Życzenia Wielkanocne od PZN

CZYTAJ

PZN Diamentem Forbesa 2023!

CZYTAJ