2022-04-25

PZN nagrodzony tytułem “Etyczna Firma 2021”

Z ogromną satysfakcją informujemy, że nasza Firma PZN została nagrodzona tytułem “Etyczna Firma 2021” w kategorii Duża Firma, w konkursie organizowanym przez Puls Biznesu we współpracy z PwC Legal.

Konkurs Etyczna Firma wyróżnia najlepsze wzorce postępowania w biznesie. Do grona laureatów od wielu już lat należą najznamienitsze marki. Nagroda ta jest potwierdzeniem, że PZN to profesjonalny, odpowiedzialny społecznie i godny zaufania partner biznesowy. Transparentność biznesowa, uczciwość i lojalność to podstawa naszej kultury organizacyjnej. Dlatego cieszymy się, że nasze wartości oraz starania zostały docenione i nagrodzone przez tak prestiżowe organizacje związane z biznesem. Tym bardziej, że grono laureatów jest bardzo wąskie, a liczba złożonych aplikacji w tym roku była rekordowa.

Nagroda ta jest sukcesem całej naszej Firmy bo przecież to wszyscy  pracownicy PZN - budują kulturę organizacyjną każdego dnia, kształtując wizerunek PZNu zarówno wśród naszych Koleżanek i Kolegów z pracy jak i naszych Klientów oraz Partnerów.

“Jesteśmy Etyczną Firmą Roku 2021. To ogromny powód do dumy i równie ogromne zobowiązanie na przyszłość. Oczy naszych klientów i partnerów będą od dziś dużo uważniej na nas zwrócone. Wierzę, że dotrzymamy obietnicy jaką niesie ten  prestiżowy tytuł. Wierzę też, że coraz to bardziej ambitne cele i zadania biznesowe będziemy realizować w atmosferze wzajemnego szacunku, zrozumienia, tolerancji i wsparcia. W różnorodności siła.” - mówi Andrzej Zalega Prezes Zarządu

Aktualności

Monitoring inwestycji

CZYTAJ

Wystąpienie Andrzeja Zalegi na VI Kongresie Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan

CZYTAJ

Flota firmowa PZN

CZYTAJ

Andrzej Zalega wspiera akcję #12GodzinDlaŻycia Fundacji dla Transplantacji

CZYTAJ

PZN na pikniku charytatywnym "Wieczór Marzeń z Fantazją"

CZYTAJ

25-lecie PZN

CZYTAJ