sekretariat@pzn.com.pl
+48 22 220 99 90
2024-02-20

Sukces w dbałości o jakość: PZN ponownie przedłuża certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 9001 jest międzynarodowym standardem, który odzwierciedla zaangażowanie organizacji w ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością. W PZN przywiązujemy ogromną wagę do utrzymania wysokiego poziomu jakości naszych usług, dlatego przypominamy, że nasz certyfikat ISO 9001 utrzymujemy nieprzerwanie od 2004 roku.

Jako firma, stale dążymy do podnoszenia jakości naszych działań, wdrażając innowacyjne metody i procesy, które pozwalają sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Nasze podejście opiera się na ciągłym doskonaleniu procesów biznesowych oraz uwzględnianiu zmian w otoczeniu gospodarczym, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom satysfakcji.

Regularne audyty i weryfikacje są dla nas nie tylko obowiązkiem, ale również okazją do sprawdzenia skuteczności naszych działań oraz identyfikacji obszarów, które wymagają dalszego rozwoju. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dostosowując się do zmieniających się potrzeb naszych klientów.

W codziennej pracy kładziemy nacisk na efektywny system zarządzania, oparty na międzynarodowej normie, co pozwala nam realizować cele biznesowe zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszej orientacji na klienta oraz dobrej współpracy z partnerami, którzy są kluczowymi elementami naszego sukcesu.

Dla nas jakość to nie tylko słowo klucz, ale również wyraz troski o nasze otoczenie biznesowe oraz satysfakcję naszych klientów. Dziękujemy wszystkim naszym klientom i partnerom za zaufanie i współpracę, która pozwala nam stale rozwijać się i doskonalić nasze usługi.

Aktualności

PZN partnerem konferencji Obiekty Navigator

CZYTAJ

Krystyna Helińska uczestniczką panelu dyskusyjnego podczas konferencji Obiekty Navigator

CZYTAJ

Andrzej Zalega i Krystyna Helińska na Gali "Etyczna Firma" Pulsu Biznesu

CZYTAJ

Życzenia Wielkanocne od PZN

CZYTAJ

Komentarz Krystyny Helińskiej w najnowszym wydaniu magazynu Obiekty

CZYTAJ

Nowy Rok, Nowy Klient i Nowe Wyzwania

CZYTAJ