PZN – Twój komfort

i bezpieczeństwo

w sprawdzonych rękach

naprawy
i remonty

Masz awarię? Planujesz remont? Chcesz przeprowadzić prace wykończeniowe? Skontaktuj się z nami. Z PZN będziesz pewny jakości, terminowości i komfortu przeprowadzenia wszelkich prac – od wymiany kranu, przez remont do pomocy przy złożeniu mebli.

Klimatyzacja
i rekuperacja

Chłód w domu, spokojny sen i inne życie. Skontaktuj się z nami i zyskaj nową jakość życia. Doradzimy, zainstalujemy i będziemy serwisowali system klimatyzacji w Twoim apartamencie.

Przygotowywanie
dokumentacji
specjalistycznej pod
remonty i inwestycje

Jeżeli planujesz remont lub inwestycję, przy której niezbędne jest przygotowanie dokumentacji specjalistycznej (np. z zakresu prac budowlanych, klimatyzacyjnych, instalacji elektrycznej, sanitarnej itp.) przez osobę z uprawnieniami (w tym również w celu uzyskania zgody wspólnoty) – przygotujemy ją dla Ciebie.

Bezpieczeństwo
i komfort użytkowania

Skorzystaj z naszej oferty corocznego kompleksowego serwisu Twojego apartamentu obejmującego między innymi przegląd elektryczny (przepięcia, gniazdka OK, nie ma przeciążeń), przeglądy kamerą termiczną (ucieczka ciepła), regulacja okien, drzwi, sprawdzenie systemów wentylacji itd. Twój apartament potrzebuje przeglądu rocznego tak jak Twój samochód. Wykryjemy nieprawidłowości, zanim przerodzą się w awarię, przekażemy do administracji budynku lub usuniemy - dzięki czemu będziesz czuć się bezpiecznie i komfortowo przez kolejny rok.

Wzrost wartości
nieruchomości

Zadbany apartament, sprawne instalacje, regularne serwisowanie – wszystko to sprawia, że wartość Twojego apartamentu będzie rosła. Wspólnie zadbamy o wzrost wartości Twojej nieruchomości.

Odbiór domu
od developera

Odbierasz apartament od dewelopera? Nie masz doświadczenia? Chcesz być pewny, że nie podpiszesz czegoś – czego będziesz potem żałować? Skorzystaj z usług naszych specjalistów. Gwarantujemy, że sprawdzimy wszystko w Twoim imieniu.

Pełna lista usług
dla APARTAMENTÓW

budowlano - remontowe
klimatyzacyjno – wentylacyjne
doradczo-eksperckie
elektryczne
hydrauliczne
ślusarskie
„złota rączka” (drobne prace naprawcze)
alarmy i domofony

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Dziękujemy!
Twoja wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak. Sprawdź wszystkie pola formularza i spróbuj ponownie.

5 200

obsługiwanych obiektów

12 000

zleceń serwisowych miesięcznie

1,5 mln

m2 powierzchni, o którą się troszczymy

1 000

specjalistów różnych branż

24 000

urządzeń HVAC
pod naszą opieką
 • Działamy na rynku
  od 1996 r.
 • 100%
  polska firma
 • Kapitał zakładowy
  2 556 000 PLN
 • Działamy według
  ISO 9001
 • Polisa ubezpieczeniowa
  10 000 000 PLN
 • Centrala w Warszawie
  i biura regionalne.