PZN – Twój komfort

i bezpieczeństwo

w sprawdzonych rękach

naprawy
i remonty

Masz awarię? Planujesz remont? Chcesz przeprowadzić prace wykończeniowe? Skontaktuj się z nami. Z PZN będziesz pewny jakości, terminowości i komfortu przeprowadzenia wszelkich prac: od wymiany kranu, przez remont do pomocy przy złożeniu mebli.

Klimatyzacja

Chłód w domu, spokojny sen i inne życie. Skontaktuj się z nami i zyskaj nową jakość życia. Doradzimy, zainstalujemy i będziemy serwisowali system klimatyzacji w Twoim mieszkaniu.

Systemy
oszczędzania energii

Jeżeli ważne jest dla Ciebie oszczędzanie energii, pomożemy Ci w doborze i instalacji urządzeń takich jak: moduły telemetryczne i analiza zużycia mediów, systemy zdalnego zarządzania mieszkaniem (odbiorniki energii, inteligentne grzejniki itd.).

Przygotowywanie
dokumentacji
specjalistycznej pod
remonty i inwestycje

Jeżeli planujesz remont lub inwestycję, przy której niezbędne jest przygotowanie dokumentacji specjalistycznej przez specjalistę z uprawnieniami, np. klimatyzacja, opinie, ekspertyzy elektryczne, sanitarne, budowlane, przerobienie balkonu itd. (podpis projektu dla wspólnoty), przygotujemy ją dla Ciebie.

Bezpieczeństwo
i komfort użytkowania

Dzięki PZN nie jesteś sam/a. Naprawa kranu, wymiana gniazdka, podłączenie pralki, złożenie mebli – skorzystaj z usług naszej „złotej rączki”. Dość szukania hydraulika, elektryka, proszenia znajomych o pomoc, wystarczy skontaktować się z nami.

Wzrost
wartości mieszkania

Zadbane mieszkanie, sprawne instalacje, dobra jakość wykończenia, regularne serwisowanie. Wszystko to sprawia, że wartość Twojego mieszkania będzie rosła. Wspólnie zadbamy o wzrost wartości Twojej nieruchomości.

Odbiór mieszkania
od developera

Odbierasz mieszkanie od dewelopera? Nie masz doświadczenia? Chcesz być pewny, że nie podpiszesz czegoś, czego będziesz potem żałować? Skorzystaj z usług naszych specjalistów. Gwarantujemy, że sprawdzimy wszystko w Twoim imieniu.

Pełna lista usług
dla mieszkań

budowlano-remontowe
klimatyzacyjno-wentylacyjne
doradczo-eksperckie
elektryczne
hydrauliczne
ślusarskie
„Złota rączka” (drobne prace naprawcze).
alarmy i domofony

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Dziękujemy!
Twoja wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak. Sprawdź wszystkie pola formularza i spróbuj ponownie.

5 200

obsługiwanych obiektów

12 000

zleceń serwisowych miesięcznie

1,5 mln

m2 powierzchni, o którą się troszczymy

1 000

specjalistów różnych branż

24 000

urządzeń HVAC
pod naszą opieką
 • Działamy na rynku
  od 1996 r.
 • 100%
  polska firma
 • Kapitał zakładowy
  2 556 000 PLN
 • Działamy według
  ISO 9001
 • Polisa ubezpieczeniowa
  10 000 000 PLN
 • Centrala w Warszawie
  i biura regionalne.