PZN – Komfort pracy

i bezpieczeństwo Twojej Firmy

w sprawdzonych rękach

CO możemy
dla Ciebie zrobić:

Sprzątanie i usługi utrzymaniowe

Czyste i zadbane biuro lub lokal użytkowy to zadowolenie Klientów i efektywność pracy Twoich pracowników. Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o Twoje biuro, jak o własne.

Drobne naprawy i małe remonty tzw. złota rączka

Drobna awaria w biurze? Potrzebujesz przeprowadzić mały remont? Skontaktuj się z nami.
Z PZN będziesz pewny jakości, terminowości i przeprowadzenia wszelkich prac, tak aby nie ucierpiał Twój biznes i Twoi pracownicy (np. wymiana kranu, naprawa lampy, wymiana płytki, wymiana zamka, itd.)

Pomoc w składaniu nowych i naprawach mebli, krzeseł i innego wyposażenia

Oferujemy Ci pomoc zarówno w zakupie, jak i transporcie oraz składaniu nowych mebli. Ponadto pomożemy Ci w  naprawie drobnych usterek lub malowaniu mebli, czy naprawie krzeseł biurowych i innego wyposażenia Twojego biura. Nie zawsze trzeba kupować nowe wyposażenie, często wystarczy je naprawić.

Serwis i naprawy sprzętu AGD

Posiadasz w biurze drobny sprzęt AGD np. zmywarki, lodówki, ekspresy do kawy itd.? Nie musisz tracić czasu na poszukiwanie serwisu, czy naprawy. Przejmiemy to za Ciebie. Szczególnie przy wielu lokalizacjach w różnych regionach kraju.

Przywrócenie pracy Twojej firmy po zdarzeniach losowych

Zalanie, burza, zabrudzenie lub zadymienie z kanałów kominowych lub wentylacyjnych. Wszystko to może się zdarzyć i wyłączyć Twoje biuro lub lokal z użytkowania. Jesteśmy od tego, żeby pomóc Ci zająć się wszystkim i sprawić, aby Twoja firma wróciła do normalnej pracy w możliwie najkrótszym czasie.

Zapewnienie ciągłości pracy

Przerwy w dostawie prądu mogą spowodować przestoje lub utraty danych w Twojej firmie? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - systemy podtrzymania napięcia UPS, agregaty prądotwórcze, dostosowanie instalacji elektrycznej do agregatu, a nawet możemy przyjechać z agregatem w przypadku awarii.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania lokalu lub biura

Skorzystaj z naszej oferty corocznego kompleksowego serwisu Twojego biura lub lokalu użytkowego zawierającego między innymi przegląd elektryczny (przepięcia, gniazdka, brak przeciążeń, stan uziemienia), przeglądy kamerą termiczną (ucieczka ciepła), regulacja okien, drzwi, sprawdzenie systemów wentylacji, przegląd kotłów i pieców CO, instalacji PPOŻ, zgodność dokumentacji, aktualność przeglądów wymaganych przepisami prawa lub umową najmu etc. Twój lokal potrzebuje przeglądu rocznego tak jak Twój samochód. Wykryjemy nieprawidłowości zanim przerodzą się w awarię, dzięki czemu Twoja firma będzie bezpiecznie i komfortowo pracowała nieprzerwanie przez cały rok. Awarie to straty dla biznesu! Z nami zmniejszysz prawdopodobieństwo ich wystąpienia.

Pielęgnacja terenów zielonych

Teren przed biurem to wizytówka Twojej firmy. Skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy doradzą Ci w projektowaniu, wykonają i pomogą zadbać o tereny zielone wokół Twojego biura lub lokalu.

5 200

obsługiwanych obiektów

12 000

zleceń serwisowych miesięcznie

1,5 mln

m2 powierzchni, o którą się troszczymy

1 000

specjalistów różnych branż

24 000

urządzeń HVAC
pod naszą opieką
 • Działamy na rynku
  od 1996 r.
 • 100%
  polska firma
 • Kapitał zakładowy
  2 556 000 PLN
 • Działamy według
  ISO 9001
 • Polisa ubezpieczeniowa
  10 000 000 PLN
 • Centrala w Warszawie
  i biura regionalne.