PZN – Klimatyzacja

to nasza specjalizacja… i nie tylko

CO możemy
dla Ciebie zrobić:

Klimatyzacja i wentylacja

Chłód w biurze to lepsza efektywność pracy i motywacja Twoich pracowników oraz zadowoleni Klienci. Skontaktuj się z nami i zyskaj nową jakość pracy. Doradzimy, zainstalujemy i będziemy serwisowali system klimatyzacji i wentylacji w Twoim biurze.

Ogrzewanie

Nie ważne, czy Twoja firma mieści się w nowym budynku, czy musisz dostosowywać się do możliwości i rozwiązań obecnych instalacji. Zaprojektujemy, dobierzemy, zainstalujemy i będziemy serwisować urządzenia takie jak kotły, piece, węzły cieplne, klimatyzatory z funkcją grzania, grzejniki elektryczne itd., jak również pomożemy w wymianie i odpowietrzaniu grzejników.

Systemy
rekuperacji

Oszczędność kosztów i energii dzięki odzyskowi ciepła. Powietrze w biurze bez zanieczyszczeń. Mniej chorób pracowników. To nie jedyne korzyści z systemu rekuperacji. Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci wdrożyć system rekuperacji w Twojej firmie: od projektu, przez realizację do regularnego serwisu.

Pompy
ciepła

Ta nowoczesna technologia dla budynków użytkowych i biur wolnostojących, to oszczędność energii zarówno przy ogrzewaniu jak i chłodzeniu latem. Skontaktuj się z nami a zaprojektujemy, zainstalujemy i będziemy serwisowali Twoją pompę ciepła.

5 200

obsługiwanych obiektów

12 000

zleceń serwisowych miesięcznie

1,5 mln

m2 powierzchni, o którą się troszczymy

1 000

specjalistów różnych branż

24 000

urządzeń HVAC
pod naszą opieką
 • Działamy na rynku
  od 1996 r.
 • 100%
  polska firma
 • Kapitał zakładowy
  2 556 000 PLN
 • Działamy według
  ISO 9001
 • Polisa ubezpieczeniowa
  10 000 000 PLN
 • Centrala w Warszawie
  i biura regionalne.