PZN – Twój partner

w komfortowym wynajmie

CO możemy
dla Ciebie zrobić:

Serwis budynkowy

Wynajmujesz lokale i biura z częściami wspólnymi. Zaopiekujemy się wszelkimi aspektami utrzymania i serwisowania części wspólnych takich jak: brama, parking, kotły, klimatyzacja, oświetlenie, tereny zielone, garaże, separatory, sprzątanie, pilnowanie przeglądów gwarancyjnych itd. Dzięki temu będziesz mógł skoncentrować się na rozwoju biznesu.

Wartość dodana do Twojego najmu, dzięki atrakcyjnej dla Najemców obsłudze technicznej lokali

W ramach serwisu budynkowego możemy zapewnić Twoim Najemcom usługi takie jak tzw. złota rączka, remontowe, budowlane, przeprowadzki, składanie mebli i inne usługi wewnątrz. Najemca będzie opłacać usługi ryczałtowo, z odpowiednią liczbą godzin w pakiecie, a dodatkowo będzie mógł zamówić indywidualne usługi w PZN, dzięki czemu atrakcyjność Twoich lokali wzrośnie w oczach potencjalnych najemców.

Naprawy i remonty

Najemca dzwoni zgłaszając awarię? Potrzebny remont lub odświeżenie po poprzednim najemcy? Chcesz przeprowadzić prace wykończeniowe? Nie masz czasu się tym zająć? Skontaktuj się z nami. Z PZN będziesz pewny jakości, terminowości i komfortu przeprowadzenia wszelkich prac: od wymiany kranu, przez remont do pomocy przy złożeniu mebli. Zadbamy o Twoich najemców w Twoim imieniu, przy zachowaniu efektywności kosztowej.

Pielęgnacja terenów zielonych

Twój lokal lub biuro posiadają tereny zielone? Nasi fachowcy doradzą Ci w projektowaniu, wykonają i pomogą zadbać o Twoją strefę zieleni.

Przygotowywanie dokumentacji specjalistycznej pod remonty i inwestycje

Jeżeli planujesz remont lub inwestycję w Twoim wynajmowanym lokalu użytkowym lub biurze, przy której niezbędne jest przygotowanie dokumentacji specjalistycznej przez specjalistę z uprawnieniami, np. klimatyzacja, opinie, ekspertyzy elektryczne, sanitarne, budowlane, przerobienie balkonu etc. (podpis projektu dla wspólnoty), przygotujemy ją dla Ciebie.

Bezpieczeństwo i komfort najmu

Podpisanie bezpiecznej prawnie umowy najmu, regularne sprawdzanie sposobu użytkowania przez najemcę, usuwanie awarii i pomoc w każdej inwestycji. Zaufaj naszym fachowcom, a sprawimy, że najem będzie dla Ciebie dochodowy i bezproblemowy.

Przekazanie lub odbiór przedmiotu najmu

Przekazujesz lub odbierasz lokal lub biuro od najemcy? Potrzebujesz wykonać rzetelną ekspertyzę stanu w celu rozliczenia się z kaucji? Nie chcesz wchodzić w sytuację konfliktową z byłym najemcą. Skorzystaj z usług naszych specjalistów. Gwarantujemy, że sprawdzimy wszystko w Twoim imieniu.

5 200

obsługiwanych obiektów

12 000

zleceń serwisowych miesięcznie

1,5 mln

m2 powierzchni, o którą się troszczymy

1 000

specjalistów różnych branż

24 000

urządzeń HVAC
pod naszą opieką
 • Działamy na rynku
  od 1996 r.
 • 100%
  polska firma
 • Kapitał zakładowy
  2 556 000 PLN
 • Działamy według
  ISO 9001
 • Polisa ubezpieczeniowa
  10 000 000 PLN
 • Centrala w Warszawie
  i biura regionalne.