OFERTY PRACY

Jeżeli Nieruchomości to Twoja pasja- Dołącz do PZN TEAM!!!

Działamy w całej Polsce od 1996 r. Montaż systemów klimatyzacji i wentylacji jest naszą specjalnością - pracujemy dla klientów korporacyjnych, firmowych oraz indywidualnych. Realizujemy topowe inwestycje w Warszawie. Praca dla nas to możliwość zdobycia doświadczenia oraz odbycia niezbędnych szkoleń.

Szanujemy naszą kadrę  i  oferujemy dobrą atmosferę w pracy. Ważna jest dla nas tolerancja, różnorodność i równość szans. Cenimy lojalność, uczciwość oraz potrafimy docenić zaangażowanie pracownika w swoje obowiązki.

W związku z rozwojem działu montaży HVAC poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik Montera Klimatyzacji

Miejsce pracy:
Warszawa

Zakres obowiązków:

– wykonywanie montażu instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych

Wymagania:

– zaangażowanie w powierzone obowiązki,

– mile widziane uprawnienia SEP, F-Gaz,

– wykształcenie minimum zawodowe (szkoły lub kierunki techniczne),

– doświadczenie w branży lub przy podobnych pracach

Wymiar etatu: 1

Oferujemy:

– pracę w firmie ogólnopolskiej z 25-letnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku,

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę po okresie próbnym,

– w przypadku długoterminowej, dobrej współpracy: samochód służbowy z wyposażeniem narzędziowym

– wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

grupowe ubezpieczenie na życie oraz pakiet medyczny,

– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij CV na adres: rekrutacja@pzn.com.pl

5 200

obsługiwanych obiektów

12 000

zleceń serwisowych miesięcznie

1,5 mln

m2 powierzchni, o którą się troszczymy

1 000

specjalistów różnych branż

24 000

urządzeń HVAC
pod naszą opieką
  • Działamy na rynku
    od 1996 r.
  • 100%
    polska firma
  • Kapitał zakładowy
    2 556 000 PLN
  • Działamy według
    ISO 9001
  • Polisa ubezpieczeniowa
    10 000 000 PLN
  • Centrala w Warszawie
    i biura regionalne.